fbpx

Powłoki galwaniczne

Proponujemy rozwiązania dla dużych i małych przedsiębiorstw.

zobacz...

Miedziowanie elektrolityczne

Oferujemy usługi w najwyższych standardach

zobacz...

Renowacja

Zajmujemy się głównie renowacją elementów stalowych, aluminiowych oraz mosiężnych.

zobacz...

Niklowanie, chromowanie - elektrolityczne

Wykonujemy powłoki niklowe, niklowo-miedziane, niklowo-chromowe oraz nikiel-miedź-chrom.

zobacz...

Renowacja


Od 2000 roku wykonujemy chromowanie elektrolityczne na podkładzie niklowym. Rozpoczynaliśmy od prostych detali na nikiel oraz nikiel-chrom (bolce, mechanizmu sejfów oraz kas pancernych). Z czasem grono naszych klientów powiększyło się o przedsiębiorstwa z branży meblowej. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi firmami w Polsce dla których chromowaliśmy kosze relingowe, uchwyty,  nogi, zawiasy. Rosnące wymagania jakościowe spowodowały zmianę technologii w postaci dodatkowej wanny do miedziowania elektrolitycznego. Dzięki tym działaniom nastąpił wzrost właściwości antykorozyjnych oraz parametrów wizualnych wykonywanych powłok. Z czasem zaczęli się do nas zgłaszać klienci  indywidualni z detalami motoryzacyjnymi do renowacji. Początki nie należały do łatwych, jednakże fakt, iż posiadaliśmy świetnego szlifierza oraz technologię pozwalającą na ściąganie starych powłok niklowych ze stali, aluminium oraz mosiądzu umożliwił nam rozpoczęcie współpracy z firmą Solcar zajmującą się renowacją aut dla renomowanych klientów z Europy Zachodniej.

Z czasem ilość zleceń na renowację detali zaczęła szybko rosnąć. Aby zachować terminowość oraz jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie sukcesywnie zwiększaliśmy zatrudnienie na szlifierni. Na chwilę obecną posiadamy 8 pracowników zajmujących się mechanicznym przygotowaniem detali pod powłoki galwaniczne.

Zajmujemy się głównie renowacją elementów stalowych, aluminiowych oraz mosiężnych. Samochody oraz motocykle którym pomogliśmy odzyskać dawną świetność biorą udział w wielu targach, wystawach oraz pokazach w zarówno w kraju jak i za granicą. Galeria przedstawia niewielki wycinek naszych realizacji.

Nasze najmocniejsze strony to wysoka jakość, atrakcyjne ceny, możliwie krótkie terminy, duże wanny oraz fachowy personel.